Засновниця Творчої майстерні «Прянівілль» виступила на форумі «Business4Women»

Засновниця Творчої майстерні «Прянівілль» Наталя Рак взяла участь у форумі «Business4Women». Захід, який зібрав понад 150 учасників з України, Канади, Великобританії, відбувся в Маріуполі 18-19 жовтня 2017 року.

Буквально за місяць «Прянівілль» відзначить третій день народження зі дня заснування торгової марки. «Майстерня – моя третя дитина, найменша. Починали бізнес разом з чоловіком, за підтримки сім’ї. Довго привчала себе до думки, що просте хобі може перетворитися на власну справу», – поділилася Наталя Рак під час виступу на Форумі.

Бізнес-леді зізналася, що довелося подолати багато внутрішніх перешкод. «Я ніколи нічого не продавала, а тут мала стати продавцем власного товару, просувати його, рекламувати. Мала бути директором, технологом, постачальником, а колись приходила на роботу о 8:00, а йшла о 17:00. Зараз такого немає: своя справа займає цілодобово. Але повернення назад я не хочу», – сказала Наталя.

Сьогодні Творча майстерня – це невеликий колектив під керівництвом натхненниці солодкої казки «Прянівілль». В кондитерській, яка відкрилася в червні 2017 року, регулярно проходять майстер-класи для дітей. Пряникові феї постійно беруть участь у виставках, ярмарках та інших заходах, які відбуваються на півночі Донецької області.

Форум «Business4Women» став майданчиком для обговорення важливих питань, що стосуються ролі громадських і бізнес-об’єднань в розвитку жіночого підприємництва, актуальних програм фінансової підтримки бізнесу, можливостей і викликів на шляху підприємницької діяльності жінок.