Питання та відповіді: як правильно оформити і вчасно отримати замовлення

Творча майстерня «Прянівілль» продовжує відповідати на ваші запитання. Сьогодні поговоримо про те, як правильно замовити пряники і вчасно отримати набір.

На перший погляд все просто:

  • Телефонний дзвінок або повідомлення в соціальних мережах, електронною поштою.
  • Обговорення й узгодження замовлення – пряники з логотипом, авторський набір або позиції з стандартного асортименту.
  • Визначення термінів, оплата й отримання.

Щоб формула працювала, як швейцарський годинник, пропонуємо кілька рекомендацій.

Спосіб зв’язку

Від швидкості контакту і зворотного зв’язку залежить термін отримання особистого або корпоративного подарунка. Якщо ви частіше користуєтеся телефонним зв’язком, далекі від соцмереж або інтернету, сміливо телефонуйте.

Якщо ви читаєте цей текст, отже, користуєтеся месенджерами, соцмережами або електронною поштою. Всі способи зв’язку об’єднує головне: можливість завантажувати фотографії. У справі випічки імбирних пряників це важливо. Ми відразу переходимо до картинок, без зайвих слів з’ясовуємо побажання та пропонуємо варіанти дизайну.

Об’єм замовлення

«Мені б пару пряничків …» – часто чуємо в слухавці або читаємо в повідомленні. Відкриємо секрет: чим менший обсяг замовлення, тим дорожче воно коштує.

Подумайте про перспективи. Ми регулярно вітаємо один одного з календарними святами, особистими подіями. Готуємося до очікуваних зустрічей або збираємося в гості.

Впевнені, щось подібне на вас очікує у найближчі декілька місяців. Радимо замовити пряники з запасом. Десерти зберігаються 6 місяців. Аромат, смак, зовнішній вигляд залишаються незмінними.

Виняток становлять «Коробочка щастя», зефір і мармелад – ці солодощі зберігаються не більше одного тижня.

Упаковка та прикраси

Ми виробили фірмовий стиль оформлення пряників з логотипом, святкових десертів, для кенді-барів. На прохання замовника знаходимо аксесуари або робимо комбіновані коробочки, де об’єднуємо в набір десерти декількох видів.

Не всі солодощі уживаються в одній упаковці. Більше інших відособленість любить мармелад. Зефір і печиво також рекомендуємо замовити окремими наборами – цих ласощів завжди не вистачає!

До того ж, протистояти спокусі спробувати солодкий подарунок практично неможливо. Замовляйте додаткові набори й інвестуйте у власний відмінний настрій. Ми перевіряли: фірмові імбирні пряники та смаколики – вірні супутники радості та щастя.

Наші телефони та контакти в соціальних мережах залишаються незмінними. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Солодка казка триває!