Вихідні «Прянівілль»: ярмарок, майстер-класи та зустрічі зі друзями

16-17 грудня команда Творчої майстерні «Прянівілль» брала участь у новорічному ярмарку в Дружківці.

Пряникові феї підготували для любих покупців незвичайні святкові набори та новинки асортименту.

«Ми сподівались, що після ярмарку залишиться продукція для відправлення за заявками, які продовжують надходити, хоча ми офіційно оголосили про закінчення прийому замовлень 10 грудня. Але диво не відбулося – відвідувачі розкупили практично всю продукцію. Друзі “Прянівілль” приїжджали навіть із сусідніх міст», – сказала засновниця Творчої майстерні Наталя Рак.

Шанувальники фірмової продукції «Прянівілль» відкрили для себе печиво декількох видів, яке нещодавно поповнило асортимент майстерні. Тепер до уваги покупців і замовників шоколадне печиво із тріщинками, класичне вівсяне, аристократичне англійське біле. Доповнює випічку ніжний натуральний зефір.

Також до уваги відвідувачів «Прянівілль» запропонувала традиційний дитячий майстер-клас із розпису пряників ручної роботи. В веселому та цікавому уроці взяли участь 19 дітлахів, у тому числі, з інших міст.

І хоча на дворі зима, в майстерні в грудневі дні спекотно – підготовка до наступних заходів, виконання та відправка раніше отриманих замовлень. До звичного режиму роботи «Прянівілль» повернеться після новорічно-різдвяного марафону.

Плануйте свята наступаючого року разом із нами та надихайтесь пряниками з каталогу фірмової продукції. Солодка казка триває!