Вступ до Донецької ТПП: нові можливості для розвитку «Прянівілль»

1 червня Наталя Рак, засновниця Творчої майстерні «Прянівілль», стала членом Донецької торгово-промислової палати.

Це важлива подія відкриває нові перспективи для кондитерської. Перш за все, розширення ділових контактів і можливості для просування продукції.

Нові горизонти

Через два дні після офіційного прийому в ДТПП Наталя Рак вирушила до Польщі. З 6 по 8 червня в Варшаві проходила найбільша в Європі виставка китайської промисловості. Поїздка відбулася на умовах співфінансування – частину витрат палата взяла на себе.

«Відвідування виставки – це нові контакти з постачальниками пакувальних матеріалів, аксесуарів для харчової промисловості, основного та допоміжного обладнання. Китай пропонує цікаві технології і рішення, які можуть бути корисні для пропозиції нових сервісів нашим клієнтам», – зазначила за підсумками поїздки Наталя Рак.

Пряники з логотипом – актуальна продукція для бізнесу

Вступ до Донецької торгово-промислової палати – це продовження партнерства, яке почалося в 2016 році. «Прянівілль» виконала кілька замовлень для ТПП.

«Я дізналася про майстерню на тренінгу ПРООН з підприємництва, де познайомилася з талановитим підприємцем Наталею Рак, натхненною ідеєю красивого бізнесу», – розповідає провідний спеціаліст відділу міжнародних програм і проектів Донецької ТПП Олена Сезоненко.

Знайомство підкріпилося першим замовленням пряників з логотипом. «Різноманітність ідей замовників, які втілює кондитерська з незмінною фантазією і майстерністю, дала нам можливість зробити “душевні”, привабливі та смачні подарунки для наших партнерів», – зазначила представник ТПП.


«Рекламно-сувенірний напрямок для пряникового бізнесу дуже актуальний – пряник несе адресність і передачу сенсу за допомогою зображень та досить довго зберігається».


 Партнери Донецької ТПП вже відчули смак і чарівність продукції «Прянівілль» – пряники супроводжували заходи в Албанії та Німеччини.

Цілком можливо, що разом із фірмовою продукцією в поїздку вирушить Наталя Рак. «Зі вступом в члени Донецької ТПП можливості для майстерні “Прянівілль” значно розширяться. Членство дає право пільгової і безоплатної участі у виставках, семінарах, конференціях, допомогає в розбудові нетворкінгу і розширенні клієнтської бази», – підкреслила Олена Сезоненко.


«Ми рекомендуємо продукцію« Прянівілль», тому що це красива, смачна авторська робота, яка може допомогти іншим бізнесам в просуванні, служить відмінним сувеніром і носієм промоідей».


Творча майстерня дякує Донецькій торгово-промисловій палаті за партнерство і нові можливості для розвитку кондитерської. Солодка казка триває!