Тільки до 10 грудня: замовляйте найкращі новорічні смаколики в «Прянівілль»

Творча майстерня «Прянівілль» приймає індивідуальні замовлення на виготовлення новорічних і різдвяних десертів до 10 грудня. Після до замовлення доступні лише смаколики, що будуть у наявності.

Щодня через соціальні мережі та по телефонам «Прянівілль» надходять десятки повідомлень і дзвінків із проханням виготовити незвичайні солодкі подарунки. Українці гідно оцінили ексклюзивні пряники ручної роботи: кожний авторський набір – витвір мистецтва, зроблений з любов’ю та натхненням.

Провідна тема новорічного сезону – наймиліші песики, символ прийдешнього року. Невгамовні художниці «Прянівілль» розробили десятки ескізів із сюжетами, присвяченими найкращим друзям людини. Дітлахи від такого подарунку приходять у справжній захват – перевірено практикою минулих років і «тестами» під час традиційних майстер-класів.

Шанувальникам класичних канонів святкування Нового року та Різдва майстерня пропонує дизайни на будь-який смак і з задоволенням втілює ідеї замовників. Справжнє свято створюють деталі й акценти, милі знаки уваги та приємні сюрпризи.

 

Замовляйте пряники ручної роботи від Творчої майстерні «Прянівілль». Ваші близькі та колеги закохаються в їстівний подарунок зі смаком щастя і пряним ароматом.

Також спеціально для ласунів ми розробили коробочку щастя. Перед п’ятіркою неперевершених фірмових десертів неможливо встояти. Насолода смаком і естетикою авторської кулінарії – обов’язковий бонус кожному замовнику. Солодка казка продовжується!