Топер на торт: найкраща ідея для прикрашання головного десерту солодкого столу

Дитячий день народження – справжнє випробування для батьків. Найбільші труднощі чекають при оформленні солодкого столу. Оригінальний топер на торт – важливий атрибут кенді-бару. Штрих, що завершує композицію, підкреслює – ми готувались, старалися, продумали до дрібниць очікуване свято.

Незамінний акцент

Точна дата й історія прикрашати десерти топерами невідомі. Першими отримали статуетки весільні торти більше ста років тому. Поступово мода розповсюдилась на кондитерські вироби з будь-якого приводу як засіб завершити оформлення солодкої страви:

  • Тематичні. На вершині дитячого торту оживають герої улюблених мультфільмів і казок. У «дорослому» варіанті відображуються хобі та захоплення.
  • Композиційні. Ефектно доповнюють і прикрашають десерт, надають завершеності кулінарній ідеї, підказують, що чекає всередині, під шаром крему та глазурі.
  • Весільна. Торт без статуеток закоханих, пари сердець або тематичної композиції виглядає сумним. Вершину обов’язково прикрашають фігурками, що символізують кохання та родинні цінності.
  • «Інформаційні». Виконуються в вигляди цифр, ідеально пасують до десертів із кондитерської і завжди в наявності в Творчій майстерні «Прянівілль».

Чому пряникові топери найкращі

 Кондитерські вишуканості виготовляють із різних інгредієнтів – стають у пригоді креми, шоколад, карамель. Найбільш ефектні пряникові топери, які дають необмежений простір для фантазії та втілення незвичних ідей. Вершина торту стає справжнім витвором кулінарного мистецтва.

 Пряниковим чарівницям підпорядковуються будь-які форми, диайзни, розміри. В Творчій майстерні «Прянівілль» обожнюють замовлення топерів на торт. Медово-імбирний пряник, що увінчує головну страву солодкого столу, завжди в центрі уваги.

Завершальний акцент допомагає більше дізнатися про винуватця святкування, його інтереси та пристрасті. Топерам підкорюється будь-який вік – їх замовляють для дитячих і дорослих свят. Звичайні смаколики з кондитерської перетворюються в тематичний десерт.

Годі казати про авторські кондитерські вироби на замовлення! Лише один акцент робить свято незабутнім, яскравим, змістовним. Створює настрій і додає урочистості ще більше нетерпіння та передчуття перед кульмінаційним моментом розрізання торту.

Пряники ручної роботи закохують у себе з першого погляду та допомагають розтягнути задоволення – смаколики зберігаються цілих три місяці. Так довго ще жодний пряник не прожив, але подовжив безліч веселих свят.