Майстер-класи від «Прянівілль»: цікаве дозвілля та смачне хобі

П’ять років тому засновниця Творчої майстерні «Прянівілль» Наталя Рак побувала на майстер-класі з виготовлення пряників ручної роботи. Перше знайомство заклало основу майбутнього успіху.

Сьогодні уроки майстерності від самої Наталі користуються попитом – навчитися під час занять можна багато чому.

Як відбуваються майстер-класи

Кожна зустріч із гостями – маленька подія, до якої в Творчій майстерні ретельно готуються. Це стосується регулярних занять, які по вихідним дням проводяться в кондитерській, і виїзних заходів.

Дізнатися, як народжуються пряники ручної роботи, цікаво дітям і дорослим. Щоб цікавий урок пройшов весело та невимушено, майстрині не жалкують зусиль.

Обов’язково пропонується тема, яку феї обирають у залежності від календаря або уподобань учасників. Нещодавній Хелловін натхнув на тематичне заняття Лану та Дашу, а переддень Нового року надихнув на розпис рукавичок Мирослава та Богдана.

На початку листопада весела компанія з дітлахів завзято розписувала пряники-морозиво та фігурки улюблених іграшок. Батьки активно допомагали малечі – було весело, в кондитерській не замовкав сміх. На пам’ять залишились фото, відео та, звичайно, десерти, розмальовані старанними ручками.

Хто може взяти участь

 Майстер-клас може стати більшим, ніж цікаве дозвілля. Це чудовий спосіб незвично відсвяткувати день народження або провести конкурс під час корпоративного свята.

Замовити пряники – відмінне рішення. А спонукати компанію дорослих завзято розписувати глазур’ю ароматні фігурки, – найкраща ідея для конкурсів і командних змагань.

Талантом залучати пряникові феї володіють довершено. Під час публічних заходів за участі «Прянівілль» бажаючих взяти участь у майстер-класі чимало. Гості згоряють від нетерпіння дізнатися, як розписати пряник, доторкнутися до мистецтва перетворювати звичайне печиво на незвичайний десерт.

«Прянівілль» засвідчує: інтерес до майстер-класів зростає та напередодні Нового року готує нові зустрічі.

Всіх охочих пряникові феї чекають 17 грудня на виставці-ярмарку в Дружківці, яка відбудеться в залі для заходів за адресою: вул. О. Кошового, 23 (поруч із кафе «Золотий лев»).