Ми відкрилися! «Прянівілль» – від інтернет-компанії до кондитерської

Творча майстерня «Прянівілль» відкрила першу фірмову кондитерську в Дружківці.

Церемонія відбулася 17 червня 2017 року.

В цей хвилюючий і незвичайний день ми влаштували свято для друзів. Все пройшло просто та весело – без пафосних промов, перерізання стрічки. Протягом двох годин звучала запалювальна музика, проходили веселі конкурси для дітей та дорослих.

Ми розігрували подарунки, влаштовували ігри та не забували про приємні сюрпризи. Запросили аніматорів і майстрів аквагриму. Кожний міг розважитися з мильними кульками та найти заняття до душі. На покупців чекали смачні подарунки.

Відкриття Творчої майстерні стало підсумком напруженої роботи, яка розпочалася з першого замовлення через Інтернет у листопаді 2014 року. За цей час продукція «Прянівілль» підкорила дорослих і дітей в Україні та далеко за межами нашої країни.

Чекаємо на вас щодня за адресою вул. Космонавтів, 69, з 10.00 до 18.00, крім вихідних. По суботах планується проведення майстер-класів. Слідкуйте за розкладом і новинами на нашому сайті та подіями в соціальних мережах.

У кондитерській завжди в наявності пряники та подарункові набори. Також ви можете особисто обговорити замовлення з нашими майстринями, дізнатися більше про особливості та технології виготовлення фірмових десертів. Запрошуємо за приємними покупками у світ, наповнений ароматом меду, спецій та імбиру. Солодка казка тільки починається!