Спінери-пряники від «Прянівілль»: задоволені дорослі та щасливі діти

Хітом нинішнього року в світі іграшок стали спінери – кумедні трикутнички з колесиками.

Діти їх просто не випускають із рук. Батьки не поділяють захвату малечі та всіляко намагаються спрямувати енергію у більш конструктивне русло.

Творча майстерня «Прянівілль» пропонує для початку підживитися фірмовим медовим десертом. Спеціально для шанувальників спінерів ми зробили тематичний пряник. Це чудові смаколики для маленьких ласунчиків та чудова ідея для подарунку маленьким іменинникам.

Батьки навряд чи схвалять ще один спінер у родині, а смачний десерт із натуральних інгредієнтів прикрасить кенді-бар і потішить дітлахів.

У каталозі Творчої майстерні «Прянівілль» широкий асортимент дитячих пряників. Ви можете скористуватися готовими ідеями та запропонувати власний дизайн. Ми виконуємо будь-які побажання замовників і з задоволенням поповнюємо колекцію пряників, створених у співавторстві з клієнтами.

Також ми виконуємо замовлення з наповнення кенді-бару для дитячих свят. Пряники – чудова альтернатива тістечкам і цукеркам та кращий топер для торту. Всі солодощі об’єднує спільна концепція в залежності від теми дня народження. На пам’ять залишаються щасливі мордочки та безліч яскравих фото.

Для замовлення телефонуйте до Творчої майстерні «Прянівілль» і пишіть нам у Фейсбуці, де є тематичний альбом «Дитячі пряники та кенді-бар».