Творча майстерня «Прянівілль» взяла участь у виставці Схід-Експо 2017

Дружня команда «Прянівілль» представила Творчу майстерню на головній події бізнес-сезону – виставці Схід-Експо 2017. Захід відбувся в Києві 12-13 вересня.

Пряникові феї привезли до столиці найкращі взірці фірмової продукції – авторські розписні пряники, подарункові набори. Для відвідувачів і гостей стенду підготували спеціальний каталог, що містить повну комерційну пропозицію майстерні.

В рамках роботи на виставці засновниця Творчої майстерні «Прянівілль» Наталя Рак провела успішні переговори з новими партнерами. Протягом двох робочих днів стенд майстерні відвідали десятки гостей.

«Прянівілль» постійно працює над тим, щоб фірмова продукція була представлена в дитячих кафе, кондитерських. Пропонує співробітництво PR-агентствам, залучає корпоративних клієнтів. Участь у виставці дала можливість розширити коло ділових контактів.

Важливою частиною заходу став обмін досвідом між підприємцями Сходу України, які працюють і розвивають бізнес у складних соціально-економічних умовах. Загалом у Схід-Експо 2017 взяли участь більш ніж 80 компаній-виробників продукції з Донецької і Луганської областей.