Майстрині «Прянівілль» провели відкритий майстер-клас для мешканців Дружківки

Осінь у Дружківці – пора, коли відбувається багато подій. На вихідних, що минули, містяни відзначали День машинобудівника та підтримували учасників ювілейного Х пісенно-поетичного фестивалю «Місто Дружби запрошує».

Творча майстерня «Прянівілль» взяла активну та безпосередню участь в усіх заходах. Так, у День машинобудівника наші майстрині провели відкритий майстер-клас. Учасники події відчули себе справжніми художниками.

Діти, підлітки, дорослі з однаковим завзяттям розписували ароматні пряники. Кожний мав можливість відчути момент, коли звичайний десерт стає витвором мистецтва.

А для учасників і лауреатів фестивалю «Місто Дружби запрошує» Творча майстерня «Прянівілль» приготувала солодкі призи – фірмові медові пряники та сертифікат на безкоштовну участь у майстер-класі.

 

«Прянівілль» завжди в гущавині подій та ніколи не пропускає цікаві заходи, які змінюють життя Дружківки. Солодка казка триває та стає здійсненою мрією – мі створюємо рукотворні дива та приносимо радість землякам і гостям міста Дружби.