Весільні пряники – особливий десерт у незабутній день

Два осінніх місяці, що попереду, – пік весільного сезону. Як зробити святкування незабутнім для молодят і гостей? Відповідь проста – замовляйте весільні пряники в Творчій майстерні «Прянівілль».

Глазуровані смаколики потішать в якості доповнення до подарунку для новоспеченого подружжя, батьків і, звичайно, дітлахів.

Яке свято без маленьких бешкетників, для яких кенді-бар може відкритися раніше, ніж настане хвилююча мить розрізання торту.

Також десерти можуть призначатися гостям, додаватися до запрошення або вручатися під час урочистостей. А ще пряники використовують під час ритуальних весільних конкурсів – хто ж відмовиться від солодкого призу. Вишукані естетичні десерти – відмінне доповнення до солодкого столу, яке оцінять гості, що піклуються про фігуру.

Феї Творчої майстерні «Прянівілль» розробили десятки тематичних дизайнів, які представлені в каталозі фірмової продукції. Також чародійки працюють з ексклюзивними замовленнями. Якщо необхідний індивідуальний дизайн, ми радимо звертатися завчасно – для створення та узгодження макету необхідний час.