Топери для тортів – тепер у наявності

Дні народження мають особливість приходити зненацька, і немає часу або можливості замовити авторський торт з оформленням топпером. Іноді, навпаки, є бажання прикрасити десерт із улюбленої кондитерської.

У будь-якому разі на допомогу приходять топери для торта від Творчої майстерні «Прянівілль». Попит на пряникове прикрашання для десертів постійно зростає, тому ми включили в постійний асортимент універсальні елементи, які стають у пригоді при оформленні дитячих і дорослих свят.

Топери-цифри – доступне, раціональне та водночас оригінальне прикрашання ручної роботи, яке перетворює будь-який торт. Солодощі представлені в «хлопчиковій» і «дівочій» кольорових гамах. Кожний пряник розписаний легким мережевим орнаментом.

Крім набору топерів, «Прянівіль» радить замовити пряники для кенді-бару. Смаколики з успіхом конкурують із тістечками та цукерками. Увагу дітей привертає незвичний дизайн, особливо якщо поверхня глазурована зображеннями анімаційних або казкових героїв.

З повним асортиментом Творчої майстерні можна ознайомитися в каталозі. При замовленні наявність десертів або терміни виготовлення уточнюйте у менеджера.