Творча майстерня «Прянівілль» поновила проведення майстер-класів

Цієї суботи в Творчій майстерні «Прянівілль» після перерви, пов’язаної з активною виїзною діяльністю пряникових чарівниць, відбувся традиційний дитячий майстер-клас. Темою зайнять став Хелловін, що святкуватиметься вже завтра.

Старанні подружки Лана та Даша успішно виконали завдання з розпису пряників ручної роботи. Маленькі художниці змалювали обов’язковий атрибут свята – гарбуз – і розписали пряник-примару.

Нагадаємо, майстер-класи з розпису пряників проводяться в «Прянівілль» по суботах. До участі запрошуються дорослі та діти – разом творити веселіше. Рівень підготовки учасників значення не має.

Запасайтеся творчім настроєм і приходьте до нас у гості. Або ми самі прийдемо в назначений час і місце. «Прянівілль» проводить уроки з розпису медових пряників у різному форматі.

Крім стандартних майстер-класів, ми пропонуємо групові й індивідуальні уроки. Також виїжджаємо на заходи, дитячі свята й інші колективні урочистості. Весела розвага, поєднана з цікавим і корисним заняттям, – найкращий спосіб зробити свято незабутнім.

Подробиці за телефонами та в розділі «Новини».