Новорічні підсумки «Прянівілль» і привітання зі святами

Шановні друзі!

Саме так ми відчуваємо наших любих замовників, які надихають пряникових чарівниць створювати солодку казку. Ви для нас близькі та рідні, з вами ми стаємо кращими, рухаємося вперед і відкриваємо нові можливості.

З легким сумом і легким серцем проводжаємо 2018 рік, який став визначним в історії «Прянівілль». Ми виконали рекордну кількість замовлень, багато працювали з корпоративними клієнтами.

Наші пряники подорожують Україною, роблять світ солодшим і щирішим. Смаколики – це завжди добро та тепло душі людей, які причетні до створення духмяного дива.

Ми знаємо, що саме в цю мить хтось із хвилюванням відкриває подарунок. Відчуває ніжний аромат, в якому поєднуються мед, імбир і спеції, та посміхається. Бо смаколики – це красиво та весело.

Ми працювали весь грудень, щоб встигнути виконати ваші замовлення. Трохи цифр, які ілюструють передсвяткові тижні:

  • 4200 пряників випекли та розписали майстрині «Прянівілль»;
  • 1800 штук виготовили для найбільшого корпоративного замовлення;
  • 200 учнів взяли участь у майстер-класах у школах м. Дружківки;
  • 55 заявок отримали на виготовлення пряників від приватних осіб і компаній.

Це лише маленька частина підсумків великого року «Прянівілль». Ми стоїмо на порозі змін на краще та запрошуємо вас у нашу спільну солодку казку.

Зичимо вам у новому році й завжди здоров’я, теплої оселі, добробуту, миру та якомога більше радощів у буднях і незабутніх миттєвостей в особливі дні.

Веселого Нового року та щасливого Різдва!

P.S. Творча майстерня «Прянівілль» відпочиває до 10 січня, після чого будемо готові виконувати ваші замовлення.