«Прянівілль» запрошує на авторський майстер-клас

Творча майстерня «Прянівілль» запрошує на перший майстер-клас 2018 року, який відбудеться 27 січня о 12.00. Бронюйте участь – кількість місць обмежена.

На ваших діточок чекає ароматний світ медових пряників, простір для творчості та смачне пригощання.

До кожної зустрічі ми ретельно готуємося та пропонуємо дітворі спробувати свої сили в розписі пряників. Це неймовірно захоплююче заняття, яке повністю поглинає малечу, школярів і навіть батьків.

Дорослі поводять себе, наче діти, а дітвора зосереджено виводить глазурні візерунки. Час пролітає непомітно, розписні пряники щезають практично відразу після фото на пам’ять. Залишаються враження, нові знання та прагнення знову опинитися в солодкій казці.

Ми почали проводити майстер-класи відразу після відкриття кондитерської та немало здобули. До нас приїздять діти з інших міст, нас запрошують на міські свята та ярмарки.

Наші майстрині залюбки допомагають перетворити рум’яну заготівку у витвір пряничного мистецтва. Ми активно співпрацюємо зі школами Дружківки, провели декілька майстер-класів для учнів різних класів і отримали заявки на нові уроки майстерності.

З питань участі та вартості телефонуйте за нашими номерами або залишайте особисті повідомлення в соціальних мережах «Прянівілль».