«Прянівілль» у Краматорську: останній шанс купити пряники до свят

Творча майстерня «Прянівілль» 23-24 грудня бере учать у новорічному ярмарку в Краматорську. Захід відбудеться на площі Миру.

У вас є лише 8 годин, щоб купити пряники. Ми працюємо на ярмарку в суботу та неділю з 12.00 до 16.00. На вас чекає найароматніший будиночок – під одним дахом зберуться «Дом кави» та «Прянівілль».

Ми разом із нашими партнерами та друзями пропонуємо найкращу продукцію до улюблених свят. Спеціально до ярмарку готуємо чудові новорічні пряники, які прикрасять кенді-бар і зберуть рідних за веселим і гомінким столом.

Скористайтесь нагодою придбати фірмову продукцію «Прянівілль». Прийом замовлень на подарунки до Нового року та Різдва ми закрили ще 10 грудня.

В асортименті новорічно-різдвяні подарункові набори, пряники різних розмірів і дизайну в індивідуальній упаковці. Везунчикам пощастить придбати солодощі з нашої «Коробочки щастя» – з недавнього часу ми випікаємо печиво та робимо повітряний зефір.

«Коробочка щастя» в повному складі доступна лише за попереднім замовленням.

Нагадаємо, 16-17 грудня Творча майстерня «Прянівілль» взяла участь у ярмарку в Дружківці та провела дитячий майстер-клас. Урок майстерності зібрав 19 дітей. Щоб навчитися розпису глазур’ю, малеча з матусями їхала навіть із сусідніх міст.