«Прянівілль» поновила прийом замовлень: нові свята чекають

Творча майстерня «Прянівілль» повернулася з новорічно-різдвяних канікул і поновила прийом замовлень.

Кондитерська також працює за звичним графіком.

Ми гарно відпочили, налаштовані дивувати та спокушати вас новими ідеями й асортиментними позиціями. Солодка казка має продовжуватися – на нас чекають наступні свята:

  • День Святого Валентина. Дата нещодавно з’явилася в нашому календарі, але має безліч прихильників. Напередодні 14 лютого закохані метушяться в пошуках ідеального подарунку.

Ми давно винайшли не тільки рецепт імбирних пряників, але й формулу ідеального подарунку: смаколики у формі серця з візерунком або зізнанням. Це справжній сюрприз з ароматом кохання та ніжності, а смак налаштовує на романтику та незабутній вечір для двох.

  • Міжнародний жіночий день. Традиційно чоловіки губляться, чим здивувати кохану або порадувати матусю, сестру або доньку. Пряники на замовлення – втілення будь-яких ідей і гарантія неповторності солодкого подарунку. Святковий набір викликає лише позитивні емоції та підтверджує: чоловік дійсно готувався до 8 Березня.

Також авторські смаколики – чудовий подарунок колегам від чоловіків компанії. «Прянівілль» виготовляє пряники з логотипом та іншими зображеннями.

  • Великдень. Лише здається, що до 8 квітня багато часу. Насправді час готуватися до головного християнського свята. «Прянівілль» уже має заявки на проведення майстер-класів із розпису пряників до Великодня.

Термін зберігання фірмової продукції складає 6 місяців, тому робіть замовлення заздалегідь, щоб гарантовано отримати подарунок для рідних і друзів.

Ми приймаємо заявки через соціальні мережі «Прянівілль» і за телефонами. При плануванні просимо враховувати час на виготовлення замовлення та доставку в інші міста.