Маленька історія великого кохання

Маленька історія великого кохання

За кожним замовленням завжди є історія.
Цього разу – історія кохання, емоцій, бажання подарувати радість та щастя.
Я обожнюю такі моменти: пошук та народження ідеї, потім її втілення, хвілювання (сподобається чи ні?), передача і – звичайно – публікація для широкого загалу.

Ідея з’явилася досить швидко. Довше ми чекали на втілення від чотирирічної Ніки – вони з матусею все ніяк не наважувалися намалювати родинний портрет. Звичайно, можна було взяти якийсь абстрактний дитячий малюнок, або ж “накалякати” щось самостійно… Але ж то зовсім не те…


Отже, отримали ілюстрацію і – за роботу… У мене немає слів, якими б можна було описати почуття, що вирували всередині під час переносу малюнку на пряник. Я і сміялася, і ледве не плакала) особливо вразила кішка – “помаранчова сосиска”. Емоцій було ціле море. Думаю, не менше море з”явилося і в момент вручення подарунка імениннику! (Кажуть, він був дуже щасливий)


Ну а ми – Прянівілль – безмежно задоволені, що змогли долучитися до чужого щастя. Хоча що значить “чужого”? Дедалі більше наших клієнтів стають нашими добрими друзями, як і ця неймовірна родина, зображена на малюнку.
Поки писала – знову посміхалася. Дивовижне почуття – дарувати людям радість!

Найцінніше – це почуття та емоції, які ми даруємо нашим рідним 💖 Якщо Вам потрібна ідея – звертайтеся до майстерні #прянівілль ! Ми допоможемо зробити незвичайний та смачний подарунок, який запам’ятається надовго!