Про майстерню

Творча майстерня «Прянівілль» працює п’ять років. Ми пропонуємо розписні пряники ручної роботи за авторським рецептом Наталі Рак. Фірмову продукцію знають в Україні й далеко за межами нашої країни, люблять дорослі та діти, найвибагливіші і вимогливі цінителі солодощів.

Неповторний смак вашого свята

Ми створювали «Прянівілль» як майстерню для випічки пряників на замовлення. Перші замовники прийшли через соціальні мережі, а за два роки в Дружківці (Донецька обл.) відкрився виробничий цех із кондитерською та простором для майстер-класів.

Фото ПРООН/Артем Гетьман

Розвиток бренду збігся зі стрімким зростанням попиту на подарунки та сувеніри ручної роботи. Для нас важливо пропонувати професійний продукт, який відповідає запитам приватних і бізнес-клієнтів:

  • Випічка пряників за стандартами харчової промисловості з дотриманням норм і вимог міжнародної системи HACCP та ДСТУ 4187:2003.
  • Виконання замовлень із виробництва пряників для заходів або ділових сувенірів.
  • Використання різних технік розпису та нанесення глазурі – ручний, фотодрук, декорування.

За п’ять років «Прянівілль» вийшла на рівень виробника, який працює з корпоративними клієнтами та співпрацює з популярними кав’ярнями, кафе, ресторанами. Смачні пряники з ароматом меду й імбиру стали візитною карткою Дружківки і всієї Донеччини.

Фото ПРООН/Артем Гетьман

Замовити пряники ручної роботи: даруйте радість і любов

«Прянівілль» пропонує продукт, який відрізняє виразний смак, ніжний і водночас пряний аромат із нотками меду, імбиру і фірмового набору спецій. До кожної заявки клієнтів ми підходимо творчо та особливу увагу приділяємо дизайну, ретельно промальовуємо деталі та візуалізуємо авторські ідеї.

Також ви отримуєте:

  • рекомендації щодо формування замовлення,
  • випічку з якісних інгредієнтів,
  • свіжу продукцію з пластичною глазур’ю,
  • своєчасне доставляння будь-куди в Україні,
  • приємний сюрприз у кожній посилці.

Водночас ви завжди можете купити готові пряники ручної роботи. Ми підтримуємо постійний тематичний асортимент для дорослих і дитячих днів народження, особливих подій і подарунків-сюрпризів. Також готуємо пропонування до державних, традиційних і професійних свят.

У «Прянівілль» ви завжди знайдете свій пряник, піднесете оригінальний подарунок партнерам, клієнтам, рідним. Зробите ще смачнішим дитячий день народження, прикрасите весілля, романтичний вечір або сімейне свято. «Прянівілль» – це солодка казка зі смаком радості й любові.

Фото ПРООН/Артем Гетьман