Про майстерню

Творча майстерня «Прянівілль» – дивовижний світ із ароматом меду й імбиру. Із натуральних інгредієнтів народжується смак, який приносить радість і дарує захоплення. Фірмові пряники – рецепт авторської розробки засновника Наталі Рак – створюють відчуття свята.

Як народжуються найкращі медові пряники України

Що потрібно для появи дива? Талант відчути момент, що меду та спецій достатньо. Любов до своєї справи, яка надихає на імбирні пряники, що визнані в Україні та за межами країни.

Фото ПРООН/Артем Гетьман

«Прянівілль» — більше, ніж кондитерська. Тут панує атмосфера справжньої творчості та невичерпних ідей. Прямо зараз народжується одна з них:

  • ви відчуваєте легке поколювання голочок цікавості – вам хочеться відчути чарівний смак і заповнити простір навколо запахом натуральних смаколиків!
  • ви намагаєтесь уявити, як виглядають пряники – купити можна готові та під замовлення;
  • попереду особлива подія, і ви переймаєтеся, що подарувати: залиште сумніви та зробіть вибір.

На рідних і друзів чекає незвичайний сюрприз, купити який зовсім не складно.

Фото ПРООН/Артем Гетьман

 Медово-імбирні пряники – рецепт чудового настрою

Щоб бажані солодощі скоріше опинилися на столі, не зволікайте. У «Прянівілль» працюють швидко й якісно:

  • ви звертаєтесь до майстерні та залишаєте заявку, в якій зазначаєте побажання щодо дизайну, розміру та кількості;
  • помічники розраховують вартість, а хазяйка пряничного будиночку починає роботу над нарисом і деталізацією макету;
  • після узгодження наступає хвилююче очікування – щоб купити пряники, доводиться набратися терпіння;
  • коли замовлення готове, оплачено та надійно упаковане, смаколики відправляються у подорож і вчасно опиняються в необхідному місці.
Фото ПРООН/Артем Гетьман

Пряники на замовлення: даруйте радість і любов

 Смачний та оригінальний знак уваги незмінно підіймає настрій. Вміст ароматної коробочки щезає в одну мить. Творча майстерня «Прянівілль» пече пряники на замовлення для урочистих подій і подарунків без приводу, виконує корпоративні замовлення.

 Фірмова продукція долає кордони та перетинає океани. Купити омріяний набір поспішають усі, кому хотілося б здивувати близьких і підсолодити будні. Незвичайні подарунки цінують чоловіки – вони обожнюють випічку, навіть якщо соромляться признатися в маленьких слабкостях.

Розписні десерти прикрашають столи перших керівників і наповнюють медовим ароматом дитячі свята. Неповторний смак з легкістю прокладає доріжку до сердець дорослих і малечі – в солодку казку закохуються раз і назавжди.

Фото ПРООН/Артем Гетьман