Остання можливість зізнатися в коханні з «Прянівілль»

Творча майстерня «Прянівілль» попереджає: залишилася остання можливість замовити пряники до Дня Святого Валентина.

Ми спекли сотні сердець, працюємо без вихідних. Робимо все, щоб замовники привітали улюблених з найромантичнішим святом.

Паралельно продовжуємо розширювати асортимент і пропонуємо спробувати новинку. До імбирних пряників приєднався натуральний мармелад з терміном зберігання до 7 днів. Корисний десерт оцінили фітоняшки та дітвора. Мармелад безпечний для фігури, ласощами без побоювання пригощають малюків.

Це прекрасне доповнення до нашої «Коробочки щастя» з фірмовим пряником, трьома видами печива і повітряним зефіром. Також ми випікаємо печиво на замовлення, готуємо зефір із фруктово-ягідними наповнювачами.

Корпоративним замовникам рекомендуємо пряники з логотипом. За Днем Святого Валентина приходить 8 Березня. Здивуйте прекрасну половину співробітників і замість чергових тюльпанів подаруйте ароматний десерт з пряним смаком, що бадьорить.

Оберіть корпоративний подарунок, який запам’ятається ефектною упаковкою і незабутнім вмістом. Детально про те, як наші десерти просувають бізнес, читайте в блозі «Пряники з логотипом: робіть свій бізнес успішним разом з “Прянівілль”».

Приймаємо замовлення по телефонам, в соціальних мережах, по електронній пошті. Пишіть, телефонуйте – ми на зв’язку й онлайн.