«Прянівілль» завершила прийом новорічних замовлень

Творча майстерня «Прянівілль» завершила прийом новорічних і різдвяних замовлень.

Пряникові феї зосередили зусилля на виконанні заявок і організації відправки вже готових подарункових наборів.

До замовлення з 11 грудня доступні тільки позиції, що є в наявності.

При оформленні замовлень прохання брати до уваги терміни доставки, щоб встигнути потішити рідних і друзів пряниками ручної роботи.

Радимо скористатися можливістю придбати фірмову продукцію на новорічному ярмарку 16-17 грудня. Захід відбудеться в Дружківці за адресою: виставкова зала по вул. О. Кошового, 23 (поруч із кафе «Золотий лев»). До події готуємо новинки – тематичні святкові пряники та подарункові набори.

17 грудня планується проведення майстер-класу. Про те, як відбуваються захоплюючі заняття від «Прянівілль», читайте в нашому блозі «Майстер-класи від “Прянівілль”: цікаве дозвілля та смачне хобі». Приходьте з дітьми та запрошуйте друзів – приходить пора дива і казок.

Також майстерня починає підбивати підсумки року, що минає. Загальна кількість виготовлених пряників складає 3500 штук, без урахування новорічного ажіотажу.

Важливим досягненням для кондитерської стало збільшення кількості корпоративних заявок. «Прянівілль» виконала 12 замовлень для різних організацій – підприємств, міжнародних організацій, українських громадських об’єднань.