Пряники з логотипом: робіть свій бізнес успішним разом із «Прянівілль»

Корпоративні свята – радість для співробітників і вічний головний біль маркетологів і відділу по роботі з персоналом: що подарувати та не повторитися?

Творча майстерня «Прянівілль» радить замовити пряники з логотипом.

Це безпрограшний варіант для великих урочистостей і невеличких подій або календарних свят.

Найкращий подарунок співробітникам

Ми працюємо з корпоративними замовленнями декілька років і знаємо рецепт ідеального подарунку від компанії. Знак уваги від керівництва – це символ приналежності до корпорації, відданості спільним цінностям.

Медово-імбирні пряники – тренд у хенд мейді. Подарунок автоматично попадає до категорії ексклюзивних. Це підвищує лояльність колективу – співробітникам приємно усвідомлювати, що їх відзначили не черговою подушкою-рогаликом або горнятком. Пряником посмакують за чашкою чаю, але спогади залишаться. До наступного замовлення.

Солодкі секрети успішних переговорів

Підготовка до прийому партнерів – завжди виклик. Все має бути бездоганно. Ані краплі сумнівів в успішності компанії, абсолютна впевненість у своїй пропозиції.

Одна маленька деталь на столі для переговорів або підносі зі солодощами може вирішити результат відповідальної зустрічі. Пряники з логотипом – ідеальний десерт до кави або чаю, чудове прикрашання кави-брейку. Неперевершений подарунок як знак успішного завершення переговорів.

Візит до партнерів також варто почати з подарунка – ненав’язливий знак уваги не зобов’язує співрозмовників. Стає частиною ритуального кава-брейку. Яскравий смак у поєднанні з пряним ароматом підкорює з першого шматочка. Сторони в будь-якому разі залишаються задоволені один одним.

Пряниковий брендинг

До виставок, конференцій та інших публічних заходів традиційно готують сувенірну продукцію. Асортимент повторюється з року в рік. У вазочках нудьгує чергове печиво. Після кава-брейків накопичуються зайві десерти, які доводиться забирати до офісу…

 Замовити пряники з логотипом – єдине вірне рішення. Десерт ручної роботи конкурує з гарячими пиріжками та залишає далеко позаду печеньки. На заходах пряники виконують одразу кілька функцій:

  • привертають увагу до стенду на виставці;
  • наповнюють смаком кава-паузи під час конференцій;
  • допомагають підтримувати настрій на семінарах та інших тренінгах.

Брендована продукція – завжди доречний подарунок потенційним партнерам. Смачний пряник запам’ятовується краще, ніж сота запальничка.

Звертайтесь до «Прянівілль» – ми виконуємо замовлення будь-яких обсягів. При нанесенні логотипу дотримуємось вимог бренд-буку та зберігаємо корпоративний стиль. Ваша компанія варта найкращого представлення.