Пряники до 8 Березня: дивуйте коханих жінок і даруйте радість колегам

Творча майстерня «Прянівілль» пропонує замовити пряники до першого весняного свята – 8 Березня.

Традиційно коханим і любим дарують букети, парфуми, косметику. Купують прикраси або сертифікати на черговий шопінг.

Змінюємо традиції

Вдома та на роботі давно склався вітальний ритуал – квіти, шампанське, застілля. Доповнюйте меню імбирними пряниками від «Прянівілль» і дивуйте жінок знаком уваги.

Наші солодощі мають чарівну властивість – викликають щиру посмішку і непідробну радість. Несподіваний сюрприз – святкові пряники з логотипом. Це означає, що до Міжнародного жіночого дня готувалися. Вибирали не черговий стандартний подарунок, а зробили свято незабутнім і незвичайним.

У нашому святковому асортименті:

  • Медові пряники у формі сердець для зворушливих визнань і яскраві букети, які замінюють тюльпани, троянди та інші мімози.
  • Жіночі подарункові набори – вміст косметички і гардеробу перетворюється на десерти, які не шкодять фігурі.
  • Печиво, мармелад, зефір або фірмова «Коробочка щастя» – солодкий стіл із натуральних солодощів припаде до душі всім: дружині, дітям і навіть тещі.

Корпоративний подарунок також може містити коробочку натурального мармеладу або комбінацію з розсипчастого печива і повітряного зефіру.

Як замовити пряники

Рекомендуємо вивчити каталог «Прянівілль» і прочитати наш блог-підказку «Питання та відповіді: як правильно оформити і вчасно отримати замовлення». Це допоможе визначитися в бажаннях і підготувати заявку.

Телефонуйте і пишіть – ми на зв’язку й онлайн. Солодка казка триває – відкриваємо весняний сезон і запрошуємо в медово-імбирний рай.