Підсумки «Прянівілль»: зйомка для книги про успішний бізнес

У 2018 році Творча майстерня «Прянівілль» отримала грант на розширення бізнесу за Програмою розвитку ООН, яка працює в Україні з 2014 року.

Засновниця Творчої майстерні «Прянівілль» Наталя Рак за роботою.

Міжнародна організація системно підтримує малий бізнес, який розвивається в умовах військового конфлікту й економічної нестабільності.

Грантова заявка «Прянівілль» отримала високу оцінку комісії, яка ухвалює рішення щодо підтримки проектів. У лютому 2018 року засновниця майстерні Наталя Рак уклала договір, за яким Творча майстерня отримала обладнання:

  • харчовий принтер;
  • електроплитку;
  • холодильник;
  • оргтехніку;
  • брендований намет.

Грантова заявка була схвалена на умовах кофінансування та передбачала власний внесок одержувача. Тому частину обладнання «Прянівілль» придбала за власні кошти.

В кінці року настав час отримувати приємні бонуси. Творча майстерня увійшла в число успішних проектів, які профінансувала ПРООН в Україні. Організація готує спеціальну книгу про історії успіху, і для ілюстрування видання знадобилася професійна фотозйомка.

Фотограф Артем Гетьман побував у нас в гостях 15 грудня, в розпал підготовки до Нового року та Різдва. Фотосесія вийшла легкою і природною – пряникові феї творили солодку казку напередодні улюблених свят.

«Прянівілль» дякує Програмі розвитку ООН, Творчому центру ТЦК і всім партнерам, які сприяли грамотному засвоєнню гранту. Ми отримали додаткові можливості для розвитку та розширення бізнесу.

 

Фото: Артем Гетьман ©