Підсумки року «Прянівілль»: 15 тисяч пряників і нові здійснення

В 2017 році кондитери Творчої майстерні «Прянівілль» випекли понад 15 тисяч фірмових пряників. Це рекордна кількість за 3 роки роботи та висока планка, яку ми плануємо перевершити в новому році.

Рік, що минає, став для «Прянівілль» проривним і відкрив перед майстернею розширені можливості для подальшого розвитку. Відбулося багато подій. Про головні згадаємо зараз, коли прийнято підбивати підсумки та планувати здійснення:

  • Запуск корпоративного сайту. В квітні 2017 року почало роботу наше офіційне інтернет-представництво. Ми зібрали всю інформацію про майстерню – від історії продажу першого пряника до каталогу фірмової продукції.
  • Відкриття кондитерської «Прянівілль». 17 червня стало нашим другим днем народження. Ми запросили друзів і влаштували веселе свято для дітей і дорослих. Вже півроку з радістю вітаємо гостей у затишній залі.
  • Проведення майстер-класів. Уже в перші тижні роботи кондитерська приймала учасників фірмових уроків із розпису пряників ручної роботи. За 6 місяців ми провели понад 10 майстер-класів у кондитерській, під час заходів, у школах.
  • Корпоративні замовлення. Протягом 2017 року «Прянівілль» виконала 15 замовлень від приватних компаній, громадських і міжнародних організацій.
  • Участь у заходах. Ми святкували разом дні міст Донеччини, професійні свята, допомагали готуватися до Нового року. Працювали на виставці «Схід-Експо» (м. Київ, 12-13 вересня). Засновниця «Прянівілль» Наталя Рак взяла участь у форумі «Business4Women» (м. Маріуполь, 18-19 жовтня).
  • Розширення асортименту. В нашому «меню» з’явилася «Коробочка щастя» із неповторних смаків печива, зефіру та, звичайно, фірмового пряника.

Красномовно про досягнення майстерні каже кількість смаколиків, що ми випекли та відправили до різних міст України та світу. 15 тисяч пряників – це визнання, за яке ми щиро дякуємо нашим замовникам.

Успіхи 2017 року – не межа наших можливостей і бажань. Ми працюватимемо надалі, щоб на столах українців завжди були смачні, красиві та корисні смаколики. Солодка казка триває!