Партнери «Прянівілль»: «Наші гості цінують пряники за стандарт якості і смак»

Творча майстерня «Прянівілль» активно розвиває співпрацю з кав’ярнями, кондитерськими і пропонує замовити пряники для точок продажів. Відгуки партнерів підтверджують – продукція користується попитом.

За кавою ми поговорили з керуючим мережею кав’ярень «КаваБулки» (Київ) Анзором Абуладзе, який розповів про співпрацю з майстернею.

«Влітку 2016 року ми вирішили обіграти тему популярної гри PokemonGo – тоді був справжній бум! Знайомий підказав, де ми можемо замовити пряники з покемонами. Зробили перше замовлення, але було жарко і пряники не особливо цікавили гостей кав’ярні», – пригадує керуючий мережею.

Однак «КаваБулки» продовжили співпрацю і замовили наступну партію. «Серйозний інтерес до продукції “Прянівілль” прийшов восени. У другій кав’ярні ми додали вітрину, розраховану на різні пропозиції, суміжні з кавою, – пряники ручної роботи або книги. Ми не прогадали – вітрина добре презентує продукцію. Очікуючи на замовлення, гості встигають познайомитися, розглянути яскравий асортимент і вибрати десерт», – говорить Анзор Абуладзе.

Особливою популярністю користуються сезонні і тематичні серії – великодні, новорічні, до 8 Березня. «Наші партнери підходять до вибору сюжетів для розписних пряників з душею – гостям завжди є чому дивуватися. Також ми часто замовляємо свою тематику – наприклад, сюжети за гучними кіноблокбастерами або відеоіграми», – додає керуючий мережею кав’ярень.

Медові пряники купують дітям, на подарунки подружжю, друзям, колегам. На продукцію переважно звертають увагу відвідувачі молодого віку. «Наші гості цінують “Прянівілль” за стандарт якості і гарантований смак, на який вони можуть розраховувати незалежно то партії.

 “Прянівілль” – відповідальний партнер. Замовлення надходять у термін, з гарантією якості. Наталя Рак і її помічниці – майстрині своєї справи, творчі люди, сприйнятливі до наших ідей, ладні реалізувати найскладніший сюжет. Співпрацювати з професіоналами приємно і легко», – підкреслює Анзор Абуладзе.

Ми дякуємо мережі кав’ярень «КаваБулки» за партнерство. Також у «Прянівілль» користуються попитом пряники з логотипом – замовники оцінили смачні сувеніри. Днями до Німеччини вирушили незвичайні подарунки. Українська делегація вирішила привітати іноземних партнерів продукцією майстерні.

Замовити корпоративний подарунок ви можете за телефонами або через соціальні мережі «Прянівілль».