Оплата и доставка

Творча майстерня «Прянівілль» пропонує купити пряники та забезпечує доставку згідно домовленостям. Пряникові феї віртуозно виконують замовлення – наче знадобився невимушений помах чарівною паличкою, і солодощі опинились на столі.

Медові пряники: купити на замовлення

 Служби доставки – друзі «Прянівілль». Майстерня співпрацює з кур’єрськими компаніями та розробляє логістику для комфортного отримання посилки в Україні та за кордоном.

Замовити імбирні пряники нескладно:

  1. Звертайтесь до кондитерської зручним засобом – телефоном, за допомогою електронної пошти, соціальних мереж.
  2. Обговорюйте умови – замовити пряники чи обрати з каталогу, кількість і вартість, терміни виконання та доставки.
  3. Після повідомлення про готовність оплачуєте й очікуєте на посилку.

При розробці ескізів за індивідуальними побажаннями замовник надає матеріали, необхідні для створення макету. Намальований ескіз узгоджується та приймається в роботу.

Замовити пряники ручної роботи: свято кожного дня

В каталозі представлені базові ціни – в «Прянівілль» виготовляють продукцію вручну. Кінцева вартість затверджується при обговоренні замовлення, термінів виконання.

Подарункові набори пакуються в коробки або оформлюються за бажанням замовника. Ціна матеріалів і послуг обговорюється індивідуально.

Ваші близькі гідні приємного сюрпризу – подаруйте радість оточуючим. Замовити десерти ручної роботи – підготувати частування для дитячих урочистостей і святкувань із солодким столом. Нехай особливий день стане незабутнім.