Новорічні свята на порозі: поспішайте замовити подарунки в «Прянівілль»

Улюблені свята наближаються з кожною хвилиною і не залишають часу на роздуми. Час  приймати рішення і замовити пряники ручної роботи в «Прянівілль» до Нового року та Різдва.

Пора привітань та обміну подарунками починається з самого доброго і дитячого свята – Дня Святого Миколая. Солодке доповнення до основного подарунка потішить маленьких шанувальників смаколиків. Діти обожнюють Абсолютно натуральні медово-імбирні пряники від майстринь «Прянівілль». Все навколо відразу наповнюється ароматом щастя і передчуттям сюрпризів.

На Новий рік рідні та друзі традиційно обмінюються подарунками і роблять милі знаки уваги колегам, знайомим. Кращий спосіб порадувати оточуючих – вручити солодкий пряниковий презент. Ніхто не відчує себе обділеним, не лишиться жалю, що подарували чергову непотрібну дрібницю.

Пряники відмінно доповнюють різдвяний стіл, нехай і не входять до числа традиційних страв. Але хто сказав, що все має бути за каноном? Діти найбільше люблять солодку частину свята, і з задоволенням поласують 12 видами десертів, якщо їм дати таку можливість. Тому пряники – економічний, раціональний і корисний варіант.

Прийом замовлень триватиме до 10 грудня. Після цієї дати будуть доступні тільки десерти в наявності.