Новорічні пряники ручної роботи: підсумки «Прянівілль»

Творча майстерня «Прянівілль» завершила прийом замовлень до Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва.

Кількість замовлень на пряники ручної роботи ще рахуємо та констатуємо: ажіотаж триває, а наші потужності повністю завантажені до кінця року.

Які пряники ручної роботи обирають клієнти «Прянівілль»

Трендом замовлень став символ майбутнього року – чарівна свинка, яку представляємо в різних варіаціях. Попитом користуються новорічно-різдвяні подарункові набори:

  • цифри 2019;
  • рукавичка Святого Миколая;
  • різдвяна зірка;
  • новорічні ялинки;
  • сніговики.

Ми зробили стратегічний запас смаколиків зі святковими символами. Ви можете замовити пряники ручної роботи з наявного асортименту та прикрасити стіл ароматними десертами «Прянівілль». Також наш досвід підтверджує, що пряники – це завжди бажаний та доречний подарунок.

Відправлення посилок планується з 15 по 20 грудня, тому робіть замовлення на сайті «Прянівілль», в Інстаграмі або Фейсбуці майстерні.

До слова, ми вже почали підбивати підсумки 2018-го. Цього року ми виготовили 4000 одиниць продукції – сюди входять штучні замовлення, набори та пряники з логотипом. Найбільша партія, яку ми зробили, – 1850 штук для «Corum Group». Кожен пряник майстрині «Прянівілль» розписали вручну.

Детальніше про те, чим запам’ятався 2018 рік, читайте в наступних блогах. Ми продовжуємо працювати, щоб ви вчасно отримали пряники ручної роботи до майбутніх свят.