Новорічні пряники: «Прянівілль» приймає замовлення до 10 грудня

Святковий марафон підступає непомітно та викликає легку паніку – що подарувати рідним, друзям, колегам? Творча майстерня «Прянівілль» пропонує пряники до Нового року: купити можна смаколики зі каталогу.

Також до 10 грудня приймаємо заявки на виготовлення пряників ручної роботи.

Чому пряник – найкращий подарунок

«Прянівілль» працює вже чотири роки, і щоразу зі тріпотінням і хвилюванням чекаємо на переддень зимових свят. Декілька тижнів майстерня працює без вихідних, телефони дзвонять щохвилини, а до месенджерів сиплються повідомлення.

Ми випікаємо пряники за авторським рецептом, розписуємо вручну кожну заготовку. Постійні замовники цінять бездоганний смак та аромат десертів, які регулярно подорожують світом. Щиро вітаємо нових друзів і наполягаємо – пряники «Прянівілль» прикрашають улюблені свята:

  • День Святого Миколая. Доповніть сюрприз авторськими десертами зі натуральних інгредієнтів. Солодощі підкреслюють смак дива – дітвора залишається в захваті і навіть забуває про цукерки.
  • Новий рік. Пряники чудово виглядають у подарунковому наборі – це відмінний вибір для походу в гості або невимушений знак уваги. На солодкому столі десерти успішно конкурують зі тортами й тістечками.
  • Різдво Христове. Пряниковий чоловічок – кулінарний символ одного з найважливіших церковних свят. Розписні фігурки допомагають відповісти на довічне запитання: який подарунок приготувати до фіналу святкового марафону.

Додаємо, що традиція випікати пряникових чоловічків прийшла зі західної культури. Тому ви можете обрати цей десерт у подарунок друзям, які святкують Різдво 25 грудня.

Пряники з логотипом і дитячі ранки: солодощі для колективу

У грудні настає пора корпоративних вечірок, ранків у дитячих садках і школах. Новорічні пряники ручної роботи – подарунок, якому щиро радіють дорослі та діти. Ми виготовляємо десерти оптом. Мінімальна кількість:

  • дитячі сади, школи, розвиваючі центри – 20 штук;
  • пряники з логотипом – 50 штук.

Ви отримуєте готовий подарунок – альтернативу типовим кондитерським наборам, які давно перестали викликати емоції у дітей і співробітників. Реагують тільки батьки або бухгалтерія при оплаті рахунків.

Звертаємо увагу, що прийом новорічних замовлень завершується 10 грудня. Після цієї дати ви можете обрати десерти з наявного асортименту. Відправка замовлень – з 15 по 20 грудня.

 

Телефонуйте або пишіть прямо зараз – так вчасно отримаєте новорічні пряники ручної роботи. У вашому будинку або офісі відразу запанує свято, а зимовий день наповниться радістю і теплом – перевірено «Прянівілль».