Майстер-класи для школярів: замовляйте веселі уроки від «Прянівілль»

Грудень минулого року в «Прянівілль» видався спекотним. Пряникові феї працювали без вихідних, виконали всі замовлення та провели серію майстер-класів у школах Дружківки.

Як нам це вдалося? Нас надихали посмішки дітей, великі успіхи маленьких художників і аромат улюблених медових пряників.

Незвичайний подарунок від Святого Миколая

Дітки Дружківки минулого року поводили себе настільки добре, що Святи Миколай зробив школярам незвичайний подарунок: авторський майстер-клас від «Прянівілль»! 18-19 грудня ми провели 4 веселих уроки в школах міста.

Десятки задоволених облич, дзвінкий сміх і радість творчості надихнули на проведення наступних майстер-класів. Ми вже отримали заявки на розпис пряників до Великодня та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з дітьми.

Для колективного майстер-класу не потрібен спеціальний привід. Влаштуйте дітям незвичний урок, який розвиває творчі навички, вчить новому, захоплює та надихає. На кожного чекає персональна нагорода: найсмачніший пряник ручної роботи, розписаний власними ручками.

Як ми проводимо майстер-класи

Команда «Прянівілль» проводить уроки в майстерні, під час виїзних заходів, міських свят. Ми знаємо особливості організації занять у залежності від локації та пропонуємо індивідуальний пакет послуг:

  • Узгоджуємо час і місце проведення майстер-класу, кількість учасників.
  • Обираємо інтересну тему та техніку розпису, яка відповідає віку дітей.
  • Готуємо фігурні пряники – рецепт залишається незмінним, кожний десерт випікаємо за фірмовими стандартами «Прянівілль».
  • Запаковуємо кольорову глазур у кондитерські мішечки.
  • Надаємо одноразовий посуд для мішечків і пряників, паперові серветки.
  • Перед заняттям розповідаємо про основні правила розпису пряників, а під час майстер-класу допомагаємо дітям, підбадьорюємо та надихаємо.

Розпис пряників – захоплююча гра, в якій немає оцінок. Кожний десерт – витвір мистецтва, що не затримується в тарілці. Це чудовий привід влаштувати наступний майстер-клас.

Як замовити майстер-клас від «Прянівілль»

Ми проводимо колективні заняття з дітьми за попередньою домовленістю. Заявки приймаємо за телефонами або через соціальні мережі майстерні. Вартість оговорюється індивідуально та залежить від локації, кількості учасників, складності розпису.

При формування заявки просимо враховувати час на підготовку. Не зволікайте та звертайтесь заздалегідь: ваші діти надовго запам’ятають незвичний урок.