Медіа про «Прянівілль»: як Наталя Рак перетворила хобі на бізнес

Творча майстерня «Прянівілль» продовжує притягувати журналістів. Нещодавно кондитерську відвідала знімальна група 112 каналу.

Засновник «Прянівілль» Наталія Рак свою історію розповідала неодноразово. Але кожного разу вона звучить інакше. Спілкування з журналістами 112 каналу не стало винятком:

Глядачі з усієї України дізналися про те, як Наталя за підтримки родини почала все спочатку, опанувала нову професію, змінила спосіб життя та стала бізнес-вумен. Хоча сама героїня воліє називати себе майстром із розпису пряників.

Дивіться сюжет і замовляйте десерти прямо зараз за телефонами майстерні або через соціальні мережі. Ми приймаємо замовлення на великодні пряники і нагадуємо, що в асортименті кондитерської – натуральні зефір, мармелад і печиво.

Ви можете замовити пряники і солодощі окремо або в наборі. Для особливих випадків стане в нагоді фірмова «Коробочка щастя» з п’яти видів випічки і десертів. Солодка казка триває і запрошує в весну зі смаком меду та імбиру.


Новина на сайті 112.ua:  https://ua.112.ua/ato/peretvoryty-khobbi-u-biznes-yak-zhytelka-druzhkivky-vidkryla-vlasnu-maisterniu-prianykiv-436292.html

Використане фото належить 112.ua.