Команда

Представляємо дружню команду «Прянівілль», яка поєднує справжніх пряникових чарівниць. Ми відданні солодкій справі та щодня працюємо для вас. Знаходимо нові ідеї для дизайну та пакування, вдосконалюємо майстерність, розвиваємо бренд «Прянівілль». Сумлінно дотримуємося стандартів харчової безпеки та гарантуємо якість продукції.

Знайомтеся з нашою командою:

Наталя

Хто в майстерні?

Засновниця, керівниця, ідейна натхненниця та креативний рушій всіх ідей «Прянівілль»

Наталя Рак

Про себе:

Маю велику родину – коханого чоловіка, двох дітей і Творчу майстерню «Прянівілль». Багато років ми мешкали в Донецьку, де я працювала журналісткою. Після народження другої дитини захопилася випічкою медових пряників.

У 2014 році переїхали до Дружківки та почали нове життя. Перші пряники продавала через особисту сторінку в Фейсбуці та рекламувалася за допомогою сарафанного радіо. Потім почала брати участь у виставках, ярмарках, працювати під брендом «Прянівілль» і формувати команду.

У 2016 році відкрила виробничий цех і шоу-рум, а з 2017-го почали активно залучати корпоративних замовників, розширювати виробництво, купувати нове обладнання. Щороку «Прянівілль» дорослішає – це вже самостійна дитина, яка міцно стоїть на ногах і стрімко росте. Моя місія – скерувати це зростання та розвивати бренд.

Олена

Хто в майстерні?

Технологиня. Провідна декораторка.

Олена

Про себе:

Моя родина не дуже велика: чоловік, дві доньки та батьки. За фахом – інженером-електриком – працювала понад 15 років у великому проектувальному інституті. Але це було до «пряникової епохи», яка почалася восени 2016 року. Саме тоді я приєдналася до родини «Прянівілль».

Сьогодні «Прянівілль» – це солодка сторінка мого життя. Дуже приємно бачити щасливі очі дітей та дорослих, коли вони отримують в подарунок пряники від нашої майстерні – плоди копіткої багатогодинної (а іноді й багатоденної) роботи.

Я людина творча, тому мене в першу чергу захоплює процес народження пряників, а вже потім – кінцевий результат.

Ольга

Хто в майстерні?

Провідна пекарка. Декораторка. Пакувальниця

Ольга

Про себе:

Моя родина – це коханий чоловік, доня та синочок. За фахом я фінансистка, деякий час працювала в банківських установах. Для мене пряникова історія почалася восени 2017 року. Сталося так, що знайома запросила на роботу до своєї майстерні. Пропозиція мені сподобалась, і я вирішила спробувати змінити життя.

«Прянівілль» для мене – це творчий політ фантазії та креативні рішення щодня. А ще – дружній колектив і неймовірна атмосфера!

Робота надихає на творчі думки, і в душі панує гармонія та спокій.