Феномен хенд мейду: чому ручна робота знову в моді

Декілька років тому до топів подарунків з нагоди та без піднялися вироби ручної роботи та не здають позицій.

Наприклад, незмінною популярністю користуються розписні імбирні пряники – купити в «Прянівілль» фірмову продукцію бажають все більше замовників.

Секрети чарівності хенд мейду

Попит підтверджують рукодільниці, майстри з пошиття одягу та взуття, виготовлення аксесуарів. Невеличкі косметичні стартапи виросли до великих виробництв.

Набули популярності ексклюзивні подарунки, причому умільці іноді втілюють фантастичні ідеї. Таланти українців заграли новими барвами, а майстри зрозуміли, що улюблене хобі приносить стабільний дохід.

Три року тому солодка казка «Прянівілль» починалася з захоплення засновниці майстерні Наталі Рак, яка перші пряники ручної роботи для продажу випекла на власній кухні. Сьогодні вона власниця популярної кондитерської та як і раніше пече солодощі на замовлення в справжньому цеху на професійному обладнанні.

Таких історій в Україні тисячі. Чому ми надаємо перевагу ручній роботі? Все просто: втомилися від серійних продуктів. Більше не хочемо підбирати чергові умовні «шкарпетки» на чоловічі свята, нас не задовольняють чергові парфуми.

Ми хочемо більшого. Дивуватися, радіти, щиро посміхатися. Переживати захват при отриманні сюрпризу. Хенд мейд робить можливим нереальне та втілює мрії. Нарешті, успішно відповідає на питання: що подарувати людині, у якої все є.

Пряники без причин і кордонів

За три роки роботи Творча майстерня «Прянівілль» виконала усілякі замовлення. Коли здається, що ідеї скінчилися, з’являється незвична заявка, і кондитери знову приймають професійний виклик. Іноді задуми народжуються при обговоренні медових пряників, і виходять чудові результати:

  • Стильна тематична композиція, яка відображає уподобання й інтереси отримувача сюрпризу.
  • Набір ідентичних фігурок для маленьких шанувальників смаколиків – веселий день народження не затьмарюють образи через те, що комусь дістався «пряник красивіше».
  • Творчі колаборації – пряники ручної роботи ідеальні для топерів тортів і наповнення кенді-бару.
  • Коробочка щастя з різних видів випічки та десертів для всієї родини, навіть членів сім’ї на вічній дієті.

Подарунком з нагоди та просто так може стати авторський майстер-клас від «Прянівілль». Дітлахи та дорослі в захваті після веселих уроків. І невідомо, хто більше розважається, – зосереджена малеча чи дорослі, які з задоволенням відволікаються від повсякденних турбот.

Просто купити пряники мало – важливо відчути свою причетність до процесу творчості та творення власними руками. Це безцінний досвід, який надихає на відкриття нових талантів. І хто знає, можливо, саме ви, любий читачу, здивуєте сміливим стартапом?