Рік зі дня відкриття «Прянівілль»: топ-5 фактів про творчу майстерню

17 червня 2017 роки ми відкрили Творчу майстерню «Прянівілль».

Наші клієнти отримали можливість купити пряники ручної роботи в Дружківці, а замовники з інших міст – своє замовлення лише за три дні. У нас з’явився просторий цех для випічки солодощів і приготування авторських десертів.

Це був чарівний і незабутній рік, який ви провели з нами, дорогі друзі «Прянівілль». Ми дякуємо за вибір пряників ручної роботи, яскраві ідеї, незвичайні замовлення і представляємо топ-5 фактів про майстерню.

  1. 45 майстер-класів, в яких взяли участь 300 дітей у віці від 2 до 17 років.

Смачні уроки проходили в майстерні. Затишний зал наповнювався зосередженим сопінням, веселощами після розпису першого пряника і, звичайно, ароматом медових солодощів із терпкуватими нотками імбиру та спецій.

Смачні уроки проходили в школах. Дітвора так зосереджено працювала над писаними пряниками, що було чутно, як з носика кондитерського мішечка видавлюється крапелька глазурі.

  1. 15000+ медових пряників різних форм і розмірів.

Це частування для дитячих свят, корпоративні сувеніри, весільні подарунки, ювілейні набори – всього не перелічити. Але ми точно знаємо – кожний десерт став справжнім сюрпризом і незвичайним подарунком.

  1. 18 корпоративних замовлень для великого, середнього і малого бізнесу.

Найбільша партія – 1850 пряників з логотипом, який майстри «Прянівілль» зробили вручну. Наша продукція допомагає в просуванні продуктів і послуг. Ми міняємо філософію корпоративного подарунка та працюємо над тим, щоб пряники допомагали будувати успішний бізнес.

  1. 8 країн світу познайомилися з пряниками «Прянівілль»

Фірмова продукція дісталася навіть до Австралії – в далекому Мельбурні тепер знають про «Прянівілль» із Дружківки. Сміливі десерти вирушили в китайський Гуанчжоу, а ще в 2016 році ми підкорили Америку.

Пряники ручної роботи крокують по Європі – в Австрії, Польщі, Італії, Албанії, Ерфурті, Ганновері та Мюнхені в Німеччині скуштували десерти від «Прянівілль» і попросили добавку.

Нам залишилося дістатися до Південної Америки, Африки та Антарктиди, щоб сказати – ми побували на всіх континентах і зігріли землю вічної мерзлоти.

  1. 3 техніки в замовленні для Донецької торгово-промислової палати.

У подарункових наборах для партнерів ТПП об’єднали вишивку на прянику, нанесення логотипів і написів на декількох мовах. Це 100% ручна праця – від замісу тіста до розпису готового пряника.

Поза конкурсом – розширення асортименту. Ми представили нові десерти – печиво ручної роботи, натуральний зефір і мармелад, повітряні тістечка. «Коробочка щастя» вже в Книзі рекордів «Прянівілль» за кількістю замовлень – це доповнення до подарунка, знак уваги та смачне частування до чаювання.

 

 

Залишайтеся з нами – солодка казка триває!