Коробочка щастя: неперевершена п’ятірка фірмових смаків від «Прянівілль»

Творча майстерня «Прянівілль» розширює асортиментний ряд. До уваги шанувальників солодощів – смачні коробочки щастя від наших майстринь.

Після ретельного опрацювання рецептури, числених дегустацій та «випробувань» на рідних і друзях ми представляємо неперевершений набір смаколиків.

Коробочка щастя містить:

  • Повітряний зефір – ніжний і легкий десерт з невисокою калорійністю, який підходить навіть стійким послідовникам систем правильного харчування.
  • Вівсяне печиво – його обожнюють дорослі та діти, а користь безсумнівна – в готовому продукті зберігаються вітаміни та мікроелементи, важливі для гарного самопочуття.
  • Шоколадне печиво з тріщинками – витончений десерт для шанувальників креативних кулінарних експериментів.
  • Англійське біле печиво – любителі чаю не уявляють традиційний «файф-о-клок» без смаколиків із м’яким смаком.
  • Фірмовий медово-імбирний пряник – стильний акцент, що надає завершеності композиції смаків.

 

У коробочці свій десерт знайде кожний член родини, і це робить набір неперевершеним подарунком з приводу та просто так. Кожна деталь оформлення стильного знаку уваги підкреслює важливість отримувача для дарувальника.

Також коробочка щастя ідеальна для сімейних урочистостей або домашніх посиденьок за чаєм у вихідний, коли всі зібралися за одним столом.

Вартість, строки виготовлення та доставки уточнюйте по телефону або пишіть у соціальних мережах. Ми завжди на зв’язку та виконуємо замовлення в найкоротший термін.

 

Нагадуємо, що до 10 грудня триває прийом замовлень на новорічні подарунки. Потіште близьких незвичним знаком уваги – майстрині «Прянівілль» завжди допоможуть зробити найкращий вибір.