Магія «Прянівілль»: як фітоняшка порушила режим харчування та стала щасливою

Творча майстерня «Прянівілль» розширює тематику блогу про десерти. Ми відкрили рубрику «Запитання та відповіді», а тепер переходимо до відгуків замовників.

Враженнями ділиться постійна клієнтка Наталія Казьоннова. Надалі – пряма мова від першої особи.

Всім привіт! Рік тому я вирішила, що живу на новій планеті – правильне харчування. В першу чергу відмовилася від солодощів. Замовити пряники могла в подарунок друзям чи рідним. Без десертів не страждала – знайшла радощі іншого порядку: -20 кг на вагах, -10 років у дзеркалі і +100500 до самооцінки.

На новорічних канікулах трохи розслабилася – «Прянівілль» надіслала пряники з логотипом моєї компанії. Із задоволенням скуштувала власний бренд і не помітила змін на вагах.

Почитала статті на тему десертів в житті адептів правильного харчування та замислилася над тим, що шкідливі не солодощі, а синтетичні інгредієнти. У складі пряників «Прянівілль» тільки натуральні компоненти. Отже, можу без наслідків для фігури з’їсти смачний десерт.

Непомітно підступив День Святого Валентина, і я замовила новинки асортименту Творчої майстерні:

  • Шоколадне печиво з тріщинками. Божественні ласощі, якими не поділилася з коханим і заточила коробочку самостійно – розтягла задоволення на п’ять днів.
  • Чорносмородиновий зефір. Колись мені зробили корпоративний подарунок – зефір ручної роботи. Спогади потьмяніли, тільки-но відкрила пакетик. Ніби з середини лютого перенеслася в липень на ніжній рожевій хмарі й опинилася серед кущів чорної смородини. Ягоди, улюблені з дитинства. З ароматом літа, тепла, ненав’язливою кислинкою і ледь помітною терпкістю. Всі відтінки смаку збереглися в зефірі «Прянівілль».
  • Класичний мармелад. Сонячний, солодкий, що тане – можу довго розсипатися в епітетах. Дивовижний десерт зі смаком радості – гаряче рекомендую фітоняшкам і матусям, які переймаються надлишком солодкого в дитячому раціоні. Натуральний мармелад не завдає шкоди фігурі та формує відмінний смак у дітей.

Ранкове зважування після печива з чаєм напередодні переконувало – не так страшне солодке, як те, з чого складаються магазинні кондитерські вироби. Ласощами назвати вміст полиць не виходить.

За тиждень «на печиві та зефірі» вага змінився в межах запланованого – активно займаюся в тренажерному залі і нарощую м’язову масу. На талії печиво не відбилося. Навпаки, об’єм зменшився на сантиметр.

Контрольні заміри посилили радість: виявляється, фітоняшкам можна імбирні пряники, правильні печеньки, смачні зефірки та чарівні мармеладки. Ми гладшаємо не від солодкого. Ми страждаємо від неякісних десертів. Замовляйте смаколики в «Прянівілль» і не відмовляйте собі у печиві до чаю.